ما به شما پیشنهاد میکنیم که بسته بندی های خود را به پاکت های پلاستیکی تغییر دهید:

در اینجا برخی از مزایا:

پایداری - انرژی کمتری مصرف می کنند و به تولید منابع طبیعی کمتری نیاز دارند. همچنين کامیون های کمتری برای حمل و نقل استفاده می كنند که منجر به استفاده كمتر سوخت و كاهش انتشار گازهای گلخانه ای میشود.

راحتی مصرف کننده - برای مصرف کنندگان امکان دسترسی به محتویات موجود در پاکت ها آسان میشود، همچنین بعضی از بسته بندی ها امکان استفاده چندین باره را دارند.

سفارشی سازی – پاکت ها واقعا انعطاف پذیر و سازگار هستند. شما می توانید شکل، اندازه و مواد را با توجه به مشخصات خود سفارشی کنید.

کاهش هزینه ها - امیرچاپ از منابع کمتری از منابع معمول دیگر برای تولید استفاده می کند و هزینه های تولید را کاهش می دهد.

تمایز - به تولید کنندگان برای کمک به افزایش نمایش محصولاتشان در بازارهای خرده فروشی اجازه میدهند تا از مزایای چاپ طرح های سفارشی چشمگیر، منحصر به فرد و با کیفیت بالا استفاده کنند.

طراحی معاصر - سهولت سفارشی سازی و نگاه به روز به گزینه های طراحی خلاقانه را امکان پذیر میکنند.

طول عمر و طول عمر بهبود یافته - بسته بندی های منعطف لمینتی از مواد با کیفیت بالا ساخته شده و عمر مفید بسیاری از محصولات را افزایش می دهد.

برای رفع نیازهای کسب و کار شما ضروری است که شما با یک متخصص حوزه چاپ و پاکت سازی که توانایی توسعه، زیباسازی محصولات مورد نیاز مشتریان خود را دارد کار کنید. کسب و کار شما میتواند رشد کند چرا که ما به رشد تجارت مشتریانمان اهمیت میدهیم - موفقیت ما حاصل توانایی ما در ارائه محصولات با کیفیت و با سرعت بالا به بازار میباشد.

به عنوان شریک مورد اعتماد شما،امیرچاپ در طراحی،چاپ و پاکت سازی شما همکاری می کند:

طراحی مورد نظر شما را انجام و بهبود میبخشد

رولهای مورد نظر شما را تولید می کند

بسته بندی های مورد نظرتان را می سازد و آن را برای فروش بیشتر محصول شما تحویل می دهد - این کل مسئولیت ما با بیشترین مزیت برای شما میباشد.